Helezon Örgü Teli etrafınızda sıklıkla gördüğünüz klasik bir teldir. Örgü halinde oluşturulan bu tel görüntünün engellenmemesini sağlarken aynı zamanda güvenliğinizi de sağlayacaktır.

Kafes tel olarak da adlandırılan bu tel küçük gözlerden meydana gelmektedir. Bu gözlerin aralığı sizlerin isteğine göre farklılık gösterebilir. İstediğiniz boyutlarda ve seçeneklerde helezon örgü teli sipariş edebilirsiniz. Galvaniz örgü tellerini istediniz zemine rahatlıkla uygulayabilirsiniz. İstersiniz toprak zemin olsun isterseniz beton zemin olsun helezon örgü teli rahatlıkla montaj edebilirsiniz.

Helezon Örgü Teli Özellikleri

  • Helezon Örgü Teli yüksek mukavemete sahip malzemelerden özel olarak üretilmiştir. Özellikle paslanmaz çelikten üretilmiş olması kötü hava koşullarında bile örgü telin zarar görmemesini sağlar.
  • Ayrıca PVC kaplama sayesinde de oksitlenme gibi bir problem ile karşılaşmazsınız.
  • Yüksek mukavemet olanağı veren bu helezon örgü teli uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Galvaniz örgü tellerinin üretimi sırasında daha da mukavemetli olabilmesi için her 45 cm de bir destek verilmektedir. Bu destekler sayesinde telde hiçbir şekilde yamulma ve kırılma gibi problemler ile karşılaşılmaz. Bu şekilde helezon örgü teli rahatlıkla uzun seneler boyunca deformasyona uğramamış bir şekilde kullanabilirsiniz.