Kafes tel olarak da adlandırılan bu tel küçük gözlerden meydana gelmektedir. Bu gözlerin aralığı sizlerin isteğine göre farklılık gösterebilir. İstediğiniz boyutlarda ve seçeneklerde PVC kaplı örgü teli sipariş edebilirsiniz.

PVC kaplı örgü teli etrafınızda sıklıkla gördüğünüz klasik bir teldir. Örgü halinde oluşturulan bu tel görüntünün engellenmemesini sağlarken aynı zamanda güvenliğinizi de sağlayacaktır. Örgü telin PVC ile kaplı olması sizlere çok büyük avantaj sunar. Özellikle bu madde sayesinde telde hiçbir şekilde paslanma ve oksitlenme gibi bir durum ile karşılaşmazsınız.

Her türlü kötü hava koşullarında bile bu örgü telde bir bozulma ya da deformasyon medyana gelmez. Bu kullanıcılara uzun süreli bir kullanım imkanı vermektedir

PVC Kaplı Örgü Teli Özellikleri

  • Örgü tel genellikle park ve bahçelerde, oyun alanlarında çok daha sık kullanılmaktadır. Özellikle basketbol, futbol ve voleybol sahalarının etrafı bu teller ile kaplanır.
  • Daha uzun süreli dayanıklı olması için örgü tellerin dış kısmı PVC denilen madde ile kaplanır.
  • Teli doğal ortamlarda kullanacaksınız yeşil rengini tercih edebilirsiniz. Bu renk ile bahçenizi uyum sağlayacak teliniz ile hem estetik bir görüntü elde edebilirsiniz hem de güvenliğinizin sağlayabilirsiniz.
  • Aynı zamanda bu örgü tel gözenekli bir yapıya sahip olduğu için evinizin manzarasını da bozmayacaktır. Manzaranız bozulmadan dışarıdan gelen inşaları rahatlıkla görebilirsiniz ve sokak hayvanlarının da bahçenize girmesini engelleyebilirsiniz.